Sklep online z piwem kraftowym

do kasy suma: 0,00 zł
Prawo do odstąpienia od umowy

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Klient ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakichkolwiek przyczyn. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia wydania Towaru. Warunkiem jest przesłanie towaru w nienaruszonym stanie.
2. Prawo odstąpienia od umowy wykonuje się poprzez złożenie pisemnego oświadczenia wobec BromMarket sp. z o.o. (listownie lub faksem) lub elektronicznie na adres e-mail: brododomu@brokreacja.pl.
3. W przypadku odstąpienia od umowy wartość sprzedaży zostanie zwrócona Klientowi najpóźniej 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia oraz zwracanego Towaru przez BroMarket sp. z o.o. (z wyjątkiem dodatkowych kosztów).
4. Wartość sprzedaży zostanie zwrócona Klientowi przy użyciu takich samych metod płatniczych jakie zostały użyte przez Klienta, chyba że Klient złoży oświadczenie o innym sposobie działania do akceptacji przez Sklep.
5. Zwracany Towar powinien zostać dostarczony na adres: BroMarket Sp. z o.o., ul. Gromadzka 46, 30-719 Kraków, nie później niż 7 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. W wypadku przekroczenia terminu przez Klienta, Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu wartości sprzedaży Klientowi. Koszty zwrotu towaru ponosi Klient.


RĘKOJMIA

1. Sklep, jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym.
2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na brododomu@brokreacja.pl. Sklep zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.
3. BroMarket sp. z o.o. nie jest producentem towarów i nie udziela gwarancji na sprzedane rzeczy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl